Iskola-előkészítés, iskolaérettség-vizsgálat, készségfejlesztés

... hogy az iskolába járás öröm legyen, és ne kudarcok sora gyermeknek, szülőnek.

Summer School

nyári tehetséggondozó, képesség-és készségfejlesztő foglalkozások

4 – 10 éveseknek

Zuglóban, a Városliget szomszédságában

2014. július – augusztus hónapokban hétfőtől - péntekig, 5 napos turnusokban.

• Iskola-előkészítő foglalkozások
  • Tanulás-módszertani fejlesztés
  • Tehetségfejlesztés a MindLab© programmal
  • Készség – képességfejlesztés
  • Célzott anyanyelvi, matematikai, olvasás, írás-helyesírási készségek fejlesztése
  • Komplex készségfejlesztés (anyanyelvi és kognitív fejlesztésen alapuló, az életkornak és az érdeklődésnek megfelelő feladatokkal, a belső motivációra építő, az individuum kibontakozását segíti elő)
  • Finom-motorikus készséget fejlesztő foglalkozások (mozgásos és kézműves tevékenységek)
  • Kommunikációt és beszédfejlődést szolgáló foglalkozások (dramatizálás, bábjáték)
  • Szabadtéri játékok, sportfoglalkozások
  • Kirándulások, a Városliget szépségeinek felfedezése, Természetvizsgáló séta a Rákos-patak mentén
  • Igény szerint: Pedagógiai diagnosztika (az elemi alapkészségek vizsgálata) a DIFER© mérőeszközzel (4-8 éves korosztály)
  • Igény szerint: Tehetségdiagnosztika a Kíváncsi Láda©tehetségazonosító eszközzel (3- 7 éves korosztály)
  • Igény szerint: Készség – és képességszint-mérés

Weblap látogatottság számláló:

Mai: 7
Tegnapi: 7
Heti: 14
Havi: 108
Össz.: 6 944

Látogatottság növelés
Oldal: Nyári táborok
Iskola-előkészítés, iskolaérettség-vizsgálat, készségfejlesztés - © 2008 - 2017 - aziskolaelokeszito.hupont.hu

A honlap magyarul nem csak a weblap első oldalát jelenti, minden oldal együtt a honlap.

Adatvédelmi Nyilatkozat

A HuPont.hu ingyen honlap látogatók száma jelen pillanatban:

▲   Laptop 1 Ft-ért? Regisztrálj most! - Vatera.hu

A honlap készítés ára 78 500 helyett MOST 0 (nulla) Ft! Tovább »