Iskola-előkészítés, iskolaérettség-vizsgálat, készségfejlesztés

... hogy az iskolába járás öröm legyen, és ne kudarcok sora gyermeknek, szülőnek.

Kedves Szülők! Kedves Pedagógusok!

A tehetség felismerése, azonosítása minél korábbi életszakaszban történik, annál nagyobb lehetőség van a kibontakoztatására,  fejlesztésére.

35 éves pedagógiai szakmai munkám során gyakran tapasztaltam azt a szituációt, amikor a  "rendetlennek, fegyelmezetlennek, kezelhetetlennek" titulált gyermek egyszerűen nem találta a helyét  a tanítási órákon, hiszen készségei, képességei jelentősen magasabb szinten álltak, mint ami az osztályközösség többségére jellemző volt.

Ma már számos eszköz és módszer segíti a szakembereket a tehetségek azonosításában, a diagnózis felállításában.

Munkám során gyakran alkalmazom a II. kerületi Pedagógiai Intézet által kifejlesztett KÍVÁNCSI LÁDA elnevezésű tehetségdiagnosztika eszközt, mely már 3 éves kortól képes beazonosítani játékos, mesébe ágyazott tevékenységek elvégzése során a gyermek azon készségeit, képességeit, amelyek kibontakozó tehetségére utalnak.

Kedves Szülő!

Ha úgy érzi, hogy gyermekében a tehetség szikrái mutatkoznak, de nem biztos benne, forduljon hozzám bátran, és a Kíváncsi Láda eszköz segítségével választ kap kérdéseire!

Weblap látogatottság számláló:

Mai: 8
Tegnapi: 1
Heti: 37
Havi: 148
Össz.: 25 053

Látogatottság növelés
Oldal: Tehetségdiagnosztika
Iskola-előkészítés, iskolaérettség-vizsgálat, készségfejlesztés - © 2008 - 2024 - aziskolaelokeszito.hupont.hu

A honlap magyarul nem csak a weblap első oldalát jelenti, minden oldal együtt a honlap.

ÁSZF | Adatvédelmi Nyilatkozat

A honlap készítés ára 78 500 helyett MOST 0 (nulla) Ft! Tovább »